צמות - סוגים ומחירים

קליעת צמות זה בעצם פיסול בשיער, סוגי צמות יש כיד הדמיון. ניסיתי בכל זאת לחלק לכם את סוגי הצמות לכמה קבוצות. לפני שנקפוץ פנימה אל תוך העולם הקסום הקרוי צמות בשיער חשוב לי לציין שניתן להוסיף קישוטי שיער כגון צמות עם חרוזים , צמות עם חוטים , צמות עם צדפים( ועוד ועוד ) לכל סוגי הצמות וניתן גם להוסיף תוספות שיער צבעוניות וטבעיות ועל כל זה תוכלו לקרוא בנפרד בלינקים הבאים: קישוטי צמות , צמות עם תוספות

אני רק נותנת דוגמא כללית של כל קבוצה, אם אתם רוצים תסרוקת ספציפית שאולי ראיתם ברשת או באינסטגרם או סתם על איזה סלב, ניתן לשלוח תמונה ויחד נגשים לכם את משאלותיכם.

צמות שורש / צמות צמודות

המחיר תלוי במורכבות התסרוקת, סוג השיער ואורך השיער. המחירים מתחילים ב 50ש"ח לפרטים צרו קשר.

צמות שורש כשמם כן הם צמות צמודות לקרקפת ותפוסות הכי קרוב לשורשי השיער המייצרות צורות שונות ומגוונות בשיער (זוהי בעצם שזירת צמות אתיופיות כפי שהרבה מכנים את זה בארץ). זה יכול להיות צמה אחת צמודה שמוסיפה טונות של סטייל ללוק שלך ,וזה יכול להיות תסרוקת צמות מורכבת של צמות בכל הראש שתיצור צורות שונות ומעניינות. בכל מקרה עם צמות יפות אין חוקים- כמו שאמרתי כיד הדמיון ואין סוף של צמות מיוחדות שאפשר לעשות ! סגנון זה של צמות גם מאוד מתאים למי שמחפש צמות לגברים.

תסרוקות צמות פופולאריות אצלי הן: 3 צמות צמודות ליד האוזן, שתי צמות צמודות למעלה, צמת קשת ישרה, צמת קשת לצד, חצי ראש עם זיג זג, חצי ראש לצד , צמות עם תוספות צבעוניות ומדי פעם מגיע אלי גם מישהו עם תמונה של שחקן NBA כזה או אחר וגם את זה אני עושה.  

יש הבדלים בין סוגי השיער השונים, הסיבה שאני אומרת את זה היא בגלל שאני מתמחה בשיער שהוא לא אפריקאי, דבר שמצריך מיומנות קצת אחרת. צריך לדעת איך לעשות צמות צמודות לראש בשיער רגיל, כיוון שזה שיער שונה לחלוטין – יותר רך ,פחות צפוף, ופחות נמתח. וכמובן שזה נאמר בהכללה גסה (ובהערצה רבה לשיער האפריקאי). קליעת צמות צמודות בשיער אפריקאי מצריך עבודה מאוד מתוחה והדוקה ולעיתים כואבת לעומת שיער רגיל שמצריך יותר רכות . 

אורך מינימלי לעשיית תסרוקות עם צמות צמודות בלי תוספות שיער הם כ- 10ס"מ. בשביל צמות עם תוספות שיער אפשרי אפילו 5-6 ס"מ. 

 

קרא עוד

צמות פזורות

המחירים משתנים בהתאם לשיער ולתסרוקת מתחיל ב100ש"ח ,כמובן שמוזמנים לדבר איתי להתייעצות תמיד. 

להבדיל מצמות שורש , צמות פזורות הן צמות בכל השיער שמשוחררות מהקרקרפת. סוגי הצמות הללו מתאימות גם ליום יום וגם עבור תסרוקות צמות לערב ולאירועים. בנוסף תסרוקת צמות אחת מאפשרת ליצור עוד תסרוקות מדליקות שיוסיפו לסטייל מהמם.

הרבה פעמים מגיעים אליי כדי לעשות צמות פזורות או משולב צמות צמודות עם צמות פזורות, לפני טיולים או חופשות זה ממש אידיאלי מפני שכך לא צריך להתעסק עם השיער בכלל , הצמות שומרות על נראות מסודרת ויפה.

ההבדלים בין סוגי השיער השונים מאדם לאדם יהיו חלק בלתי נפרד בקליעת צמות על כל הראש. ככל שהשיער עבה יותר יכול להיות מספר גדול יותר של צמות . ולפי רצון הלקוח.ה אפשר לקלוע צמות יותר דקות או יותר עבות כמובן תוך התחשבות בשיער הטבעי. 

מספר הצמות שיוצא בשיער ממוצע ,לא עבה במיוחד ולא דק במיוחד, הוא בין 40-50 צמות

הזמן שלוקח לקלוע צמות פזורות בכל הראש משתנה לפי ההבדלים בשיער , כמובן שאם קולעים צמות דקות בשיער עבה, ייקח זמן רב יותר מאשר צמות דקות בשיער דק , בין 50 דקות לשעה וחצי לרוב עבור צמות כל הראש, במקרים חריגים עלול לקחת גם יותר . בגלל שהצמות הללו לא צמודות לקרקפת הן פחות כואבות,אם בכלל, בזמן העשייה. רגישות בקרקפת משתנה מאדם לאדם. מה שכואב לאחד יכול להיות לא מורגש אצל האחר.

קרא עוד

צמות סיניות - צמות הולנדיות

המחיר מתחיל ב-70ש"ח ומשתנה בהתאם לאורך ועובי השיער וכמובן איזה תסרוקת צמות שתרצו. 

צמות סיניות וגם צמות הולנדיות שתיהן סוג של צמות שורש, אבל בגלל הביקוש הרב שיש עבורן החלטתי לתת להן התייחסות בנפרד. במסעותי הרבים יצא לי לקלוע צמות בהרבה מקומות בעולם וכך גיליתי שצמה סינית בספרד נקראת צמה הודית וצמה הולנדית נקראת צמה רוסית, בארה"ב צמה סינית היא בכלל צמה צרפתית. התבלבלתם ? גם אני 🙂

מה שמגדיר צמה סינית וצמה הולנדית זה הצורניות שלהן. להבדיל מצמה רגילה צמה סינית וצמה הולנדית נקלעות בטכניקה שונה כאשר הצמה הסינית מתכנסת כלפי פנים והצמה ההולנדית כלפי חוץ מה שמשווה להן מראה נאה. לרוב קולעים  צמה אחת או שתי צמות. הם יכולת להיות לכל אורך הראש או רק בחצי הראש. הרבה מבקשות היום שתי צמות סיניות עם תוספות שיער צבעוניות. אפשר לשלב את הצמה בתסרוקת כשהיא מהודקת ומתוחה או מרושלת בחינניות בסגנון בוהו. מכל ה-תסרוקות כלה עם צמות זו לנצח תשאר ה-תסרוקת לכלה.

סוג זה של תסרוקות צמות מחזיקות מעמד בין 4-7 ימים ללא תוספות שיער. ועם תוספות שיער יכול להחזיק 10-14 ימים. אורך מינימאלי של השיער  10ס"מ.

קרא עוד

חבלים

חבלים לפני

חבלים אחרי

המחיר מתחיל ב 150ש"ח ומשתנה בהתאם לאורך ועובי השיער .  

אז נכון שחבלים זה לא בדיוק צמות אבל זה בהחלט אחת הסגנונות האהובים עלי. אני באופן אישי התמכרתי והיו תקופות שעשיתי לעצמי מלא. חבלים זה בעצם שתי קצוות שיער מלופפות אחת מסביב לשניה. המראה מאוד מסודר ויפה ומייצר אפקט של תסרוקת פזורה המורכבת מחבלים בשיער. מתאים ליום יום וגם מאוד יפה כתסרוקת לערב וארועים.

ניתן גם לעשות עם תוספות שיער. יש הבדל בנראות בין שיער חלק לשיער מתולתל וכולם יכולים לעשות !! 

אורך מינימלי של השיער 20ס"מ 

קרא עוד

לפוסט הזה יש 6 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שלו
  רציתי לברר איך חופפים שיער שכולו קלוע בצמות ( איך שומרים על הגיינת הראש בכללי) ואיך הוא נשמר בלילה בשינה?
  האם מרססים/חופפים בחומרים שונים לפני/בזמן/אחרי קליעת הצמות ?
  תודה 🙂

 2. Maliz8

  היי

  כשהשיער קלוע לצמות רצוי לחפוף עם שמפו מדולל במים ביחס של חצי שמפו חצי מים כדי שהשמפו לא יהיה סמיך מידי ואז יתקע בתוך הצמות ויעשה יותר לכלוך מאשר ניקיון.
  את השמפו המדולל במים רצוי לשפוך רק על הקרקפת ולהקציף – ומשם הקצף פשוט ישטוף את הצמות בעדינות מבפנים.

  בלילה אפשר לישון עם בנדנה או כל דבר שהדוק לצמות וככה יוצאים פחות שוונצים.

  אפשר למרוח ווקס כשקולעים את הצמות , וזה עוזר לכך שיהיו פחות שוונצים ושהצמה תהיה יותר הדוקה.

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  היי רציתי לדעת כמה זמן אפשר להישאר עם הצמות

  1. מלי צמות

   הי זה תלוי באיזה צמות מדובר ואיזה סוג שיער. בגדול בין שבוע לשמונה שבועות. אפשר לשלוח לי לוואטסאפ תמונה של השיער ותמונה של הצמות. ואוכל לתת תשובות מדוייקות יותר.
   0544544558

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  היי, אשמח למחיר ל2 צמות הולנדיות עם תוספות צבעוניות (אורך שיער – חצי גב)

  1. מלי צמות

   בשמחה רבה. המחיר של 2 צמות הולנדיות עם תוספות צבעוניות הינו בין 80 ל 120 ש"ח. תכתבו לי בוואטסאפ 0544544558.

כתיבת תגובה