צמות לימי הולדת / צמות לילדות לאירוע

מזל טוב!!! איזה כיף לחגוג יום הולדת :)) ההתרגשות בשיאה ואני פה כדי לעשות לכם הכי כיף שיש! עבור היום המיוחד אני מציעה 3 פעילויות שונות שניתן לבחור מהם:

       1- עמדה צבעונית של קליעת צמות בשיער כאשר הילדות ניגשות אלי כל אחת בתורה.
      2- הפעלת סדנת צמות שהילדות לומדות לקלוע קישוטים וצמות צבעוניות בעצמן.
 3- הפעלת יצירה מוביילים ותכשיטים.

כמובן שניתן לשלב בין הפעילויות השונות.

דוכן צמות - קליעת צמות לימי הולדת ואירועים

המחיר תלוי בכמות הבנות סוג הפעילות והמיקום שלכם – מחירים מתחילים ב – 450  ש"ח.

משנת 2001 אני מגיעה וקולעת צמות לילדות לאירוע יום ההולדת, עושה הפעלות לבת מצווה וזה עדיין מחמם לי את הלב בכל פעם מחדש לראות את ההתרגשות וההתלהבות בעיניים של הילדות כשהן ניגשות ורואות דוכן צמות כל כך צבעוני ויפה . 

זוהי עמדת צמות לאירועים שונים לא רק ימי הולדת ביתיים :  קליעת צמות לבת מצווה , בריתות , מסיבות פורים בבית הספר או ביישוב , ירידים שונים וערבי חברה ,  מסיבות סוף שנה בבתי ספר או בצופים ועוד . אז מה מסיבת צמות כוללת ?

כשמזמינים קליעת צמות ליום הולדת – ילדת יום ההולדת מקבלת תסרוקת צמות יפות לפני האירוע – צמת קשת יפה , צמות שורש על חצי ראש , צמות מיוחדות אחרות כמו צמה סינית או שתי צמות סיניות , צמות עם חוטים ועוד, האפשרויות הן אין סופיות. אני מגיעה כחצי שעה לפני תחילת האירוע כדי שנוכל להיות מאורגנות בזמן ובנחת . כמובן שאם ומדובר במסיבת הפתעה אני מתאימה את עצמי לפי הצורך.

במהלך יום ההולדת עצמו אני יושבת בעמדת הצמות והילדות ניגשות אליי אחת אחת .בעמדה יש מבחר רחב של חרוזים צבעוניים , צדפים , חוטים יפים ומגוונים ומלא דברים שילדות אוהבות  !

הצמות שהילדות מקבלות הן צמות מקושטות , הן מאוד אוהבות לקרוא לזה צמות ראסטות , כמובן שזה לא ראסטה אין מה לדאוג  . אני קולעת אותן תוך התחשבות ברצון הילדה שהצמה תישאר כמה שיותר זמן וכמובן התחשבות בהורה שצריך לפרק את הצמה – ואני דואגת שיהיה פירוק קל !

במקרה של ילדות גדולות יותר, היכולות להתמודד עם קצת משיכות בקרקפת, ורוצות תסרוקות אחרות מאשר צמה מקושטת, אני מציעה תסרוקות עם צמות לילדות כדוגמת שתי צמות צמודות בצד, חצי צמה סינית, שתי צמות צמודות למעלה ועוד אפשרויות הניתנות לעשייה במסגרת הזמן הקצוב. 

*חשוב לציין שעמדת הצמות מתאימה מגיל 5 ומעלה , קליעת צמות דורשת סבלנות שהרבה פעמים קשה לילדות קטנות יותר .

זמן הפעילות משתנה בהתאם למספר הבנות , מהנסיון שלי בין 1:30 ל 3 שעות בקירוב.

אני מגיעה כמעט לכל מקום בארץ.

המשך קריאה

 

סדנת קליעת צמות לימי הולדת

מחיר הסדנה מתחיל ב – 450 ש"ח ומשתנה בהתאם למספר המשתתפות, תוכן הפעילות והמיקום בארץ.  

ראשית חשוב לציין שפעילות זו מתאימה לגילאים 8 ומעלה. תוכן הסדנה משתנה בהתאם למספר המשתתפות , כיוון שחשוב לי לתת את מלוא תשומת הלב לכל ילדה.

כאשר ישנן עד 8 בנות בפעילות אני מלמדת אותן לקלוע סוגי צמות שונות כדוגמת צמה סינית , צמות צמודות , חיבורים של צמות יחד וכל זאת בהתאם לרצונן של המשתתפות. בפעילויות של מעל 8 בנות אני מלמדת אותן לעשות קישוט לשיער בשילוב חרוזים, צדפים, נוצות ועוד ממבחר החומרים שאני מציעה. כמו כן אני מלמדת אותן קליעת צמות עם תוספות שיער צבעוניות. בכל הפעילויות הבנות יוצאות כאשר הן למדו משהו חדש וכמובן מקושטות בצמות מהממות. משך הסדנה היא  כ- 1:30.

המשך קריאה

סדנת תכשיטים ומוביילים

מחיר סדנת תכשיטים ליום הולדת מתחיל ב- 450 ש"ח תצרו איתי קשר להצעת מחיר מותאמת לכם

פעילות זו נולדה כאשר מספר הורים שאלו על פעילות נוספת שאני יכולה להציע בנוסף לפינת קליעת הצמות. מעצם היותי גם צורפת וחיה יצירה מאז שאני זוכרת את עצמי החלטתי לשלב בין שתי האהבות שלי: שיער ויצירה. 

חשוב לציין כי סדנת תכשיטים לימי הולדת מתאימה לגילאי 8 ומעלה, ניתן לעשות סדנת תכשיטים לנערות גם כן. תוכן הפעילות משתנה בהתאם למספר המשתתפות ורצון ההורה והילדה. מגוון הפעילויות שניתן לבחור הוא רב וכולל : תכשיטים מושחלים עם חרוזים ותליונים בכל הצבעים והצורות כגון צמידי רגליים, צמידי ידיים, שרשראות ועגילים. במידה ומעוניינים ללמוד רק נושא אחד ולהעמיק בו – אני עושה גם סדנת צמידים לימי הולדת, בסדנה זו אני מלמדת עבודה עם חוטים וקשירות באמנות המקרמה . בנוסף , אפשר לעשות מוביילים מהממים ומחזיקי מפתחות יפים ומיוחדים. 

סדנת תכשיטים לבת מצווה – הפעילות מתאימה למי שרוצה בת מצווה אינטימית וקצת אחרת , במקרה כזה יש אפשרות שדרוג לחומרים איכותיים ויקרים יותר כגון : קריסטלי סברובסקי , אבני חן , גולדפילד(אמיתי ואיכותי!!!) , כסף 925 ועוד .

המשך קריאה

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. Maliz8

    הי דנה, כבר דברנו בווטסאפ אבל אענה פה על השאלה כדי שיוכלו כולם לראות. מחיר בעבור 17 ילדות זה בערך 600 ש"ח פחות או יותר לפינה צבעונית ויפה של קליעת צמות, בנוסף פינת יצירה ותכשיטים עולה בערך 350 כתוספת לעמדת צמות (יש גם אפשרות לסדנה מלאה בסביבות 800 ש"ח). לשאלות נוספות ניתן ליצור איתי קשר.

כתיבת תגובה