ראסטות עם תוספות שיער

אתם רוצים ראסטות ארוכות ויפות אפילו שיש לכם שיער קצר? בא לכם לשלב ראסטות צבעוניות ? תוספות שיער זה הפתרון !  מזה 14 שנה שניתן לעשות תוספות ראסטות אצלי ועברו תחת ידי אינספור ראשים אז אספר לכם על התהליך ואחלוק איתכם קצת מנסיוני. 

אז איך עושים ראסטות עם תוספות ?

את תוספות השיער אני מחברת בעבודת יד ! אני לא משתמשת בדבקים, הלחמות, תפירות,מכונות אידוי ושאר השיטות הקיימות בשוק. את התוספת ניתן לחבר אל ראסטה חדשה בזמן בניית הראסטות כמו כן לראסטות קיימות בנות שנה ושנתיים. בשיטה שאני עובדת בה, לא רואים את החיבורים בין התוספות לבין השיער הטבעי מה שמקנה מראה טבעי וזורם. 

סוגי תוספות השיער

שיער סינטטי (ראסטות סינטטיות) – תוספת זו היא היותר זולה שבחבורה. כל תוספות השיער הצבעוניות הם מהמשפחה הזו. אני לא ממליצה את סוג התוספת הזו לכל השיער. מי שרוצה לשלב כמה ראסטות צבעוניות זו התוספת הנכונה. 

שיער  100% טבעי – מתאים למי שרוצה להאריך את הראסטות. תוספות טבעיות מתנהגות כמו שיער לכל דבר, בניגוד לשיער הסינתטי, והדבר קריטי בכדי לשמר את הנראות של הראסטות לאורך זמן. תוספת שיער טבעית היא יותר יקרה אבל למי שרוצה ראסטות שמרגישות הכי טבעי זה שווה כל שקל. 

שיער סינתטי וטבעי משולב –  תוספת שיער המשלבת בין שיער סינטטי לשיער טבעי באחוזי יחס שונים (30% טבעי או 40% טבעי וכו) . ניתן לעשות איתם תוספות לראסטות. אם אתם מוגבלים בתקציב אז זה בהחלט פתרון שמביא לתוצאות מעולות ! 

הסידור הראשון אם הראסטות חדשות הוא החשוב ביותר ! עושים אותו כחודש וחצי – חודשיים לאחר הבנייה והוא קריטי על מנת לשמור על הצורה והאורך להמשך. זה חלק בלתי נפרד מהבניה. ואם רק חיברתי תוספות לראסטות קיימות מומלץ להמשיך בטיפולים תקופתיים ולהגיע בשביל תיקון ראסטות כל 4-6 חודשים בהתאם לצורך ולקצב צמיחת השיער. 

האם זה כואב? זה מאוד אינדיבידואלי, יש כאלה שהם יותר רגישים בקרקפת ויש פחות. אני משתדלת להיות קשובה תמיד ולעשות הפסקות בהתאם. 

כמובן שניתן לקשט את הראסטות בשלל קישוטים, ניתן לקרוא על זה בלינק:

האורך המינימלי לבניית ראסטות עם תוספות  תלוי גם בסוג השיער ומתחיל מאורך של 5 ס"מ.

פירוק התוספות: לאחר תקופה שהשיער הטבעי התארך ניתן להוריד את התוספות בתהליך פשוט שאני עושה תוך כדי סידור הראסטות. 

זמן: ראסטות בשיער עם תוספות זה תהליך יחסית ארוך ולוקח בין 7-12 שעות עבודה עם הלקוח (אני שוזרת את התוספות לידי ראסטות מבעוד מועד) אז תכינו את הישבן לישיבה ממושכת. 

מחיר: המחיר תלוי באורך ועובי השיער, סוג התוספת וכמות הראסטות, אם זה ראסטות ראש שלם או ראסטות חצי ראש וכו…  להצעת מחיר צרו קשר.

הכל נעשה באווירה סבבה עם אנרגיות טובות בביתי בפרדס חנה. לעיתים גם יכולה להגיע לבית הלקוח בתוספת תשלום. 

המשך קריאה

כתיבת תגובה