קישוטי ראסטות

מגיע לראסטות שלך להתפנק ! קישוטים עבור ראסטות בשיער יש בלי סוף, ואין מאושרת מאשר ראסטה מקושטת !  ראסטות צבעוניות זה כיף גדול , ושילוב של חרוזים , נוצות והמון דברים נוספים זה שדרוג מהמם לשיער !

אפרט למטה חלק מהסוגים שאני מציעה:

חרוזי עץ – משחילים כמו טבעת לאצבע, הכי פשוט ומוסיף המון למראה. יש מלא סוגים.

חרוזי מתכת – משחילים כמו טבעת לאצבע, ישנם סוגים של מתכות שונות זהוב וכסוף כמו כן גדלים שונים לכל סוגי הראסטות. נגיעה קטנה של חרוז מתכת מוסיפה המון !

תפירת פנינים – אני משתמשת בפנינים אמיתיות, תופרת אותן על הראסטות בשיטה ייחודית שלי. יכול להחזיק שנים ! מעולה עבור כלות ואירועים וככה סתם אם בא לך תכשיט לשיער.

תפירת אבני חן – משתמשת באותה שיטת חיבור כמו הפנינים. אני מביאה אבנים קטנות יחסית שיותר מתאים לתפירה על שיער. יש מלא סוגים כל אבן והאנרגיה שלה. מחזיק שנים בשיער.

תפירת קריסטלי סברובסקי – מוסיף ניצנוץ לראסטות. מתאים מאוד לאירועים. ישנם מלא צבעים לבחור מתוכם. מחזיק שנים בשיער.

חוטים – קישוט הראסטות בחוטים זה תחום מגוון. אפשר לעשות ליפופים שונים בצבעים שונים וסוגי חוטים שונים. אני בעיקר משתמשת בחוטי שעווה איכותיים שלא דוהים ומחזיקים שנים.

לולו  לולו זה בעצם קישוט לשיער המשלב חוטי רקמה בכל מיני צבעים ומלופף על הראסטה (יש שקוראים לזה היום ראסטות חוטים ) , בדרך כלל משתלב עם חרוזים בסוף .

את הלולו אני עושה בטכניקת ליפוף הדוקה מאוד והוא מחזיק מעמד חודשים רבים . 

לולו מקרמה – שהוא לא פחות ממהמם! מדובר בתכשיט מקרמה המיועד לשיער שאני מכינה בעצמי כמובן , את לולו המקרמה לא מלפפים מסביב לשיער אלא מכינים אותו מראש ולאחר מכן מחברים אותו לראסטה.  

זהו , אתם יותר ממוזמנים להגיע ולהתקשט כאוות נפשכם!!

  אשמח לענות על שאלות שיש לכם, דברו איתי.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. ענבר אופק דן

    מלי. האחת והיחידה, כמי שמתהלכת כבר שנים עם ראסטות על ראשה (קרוב ל20 שנה), מהרגע שהגעתי למלי ידעתי שהגעתי לאשפית קליעת צמות. פשוט כך. חייבת לומר שאני כבר שנים עם מלי. במפגשים של סריגה מרוכזים מידי כמה חודשים. יש כל מיני מקומות לשזירת ראסטות, אך כשמגיעים למלי , מבינים שאין מקום אחר. המקצועיות הקשב , והרצון לדייק ולהבין מה אני רוצה, זכיתי שמלי תשזור את צמותיי, לאורך שנים כולל בשמחות וביום חתונתי. אנחנו בעלי הראסטות לא מבקרים במספרות, אז כדאי שמי שמטפל לנו ברעמה תהיה אדם מקצועי אמן שיער כמו מלי. מלי תודה, בזכותך הראסטות שלי מטופחות כבר שנים. בטוחה שכל מי שיפנה אלייך יהנה מהיצירתיות והמקצועיות שלך. אוהבת ומעריכה מאוד, ענבר

כתיבת תגובה