תסרוקת לכלה עם ראסטות

מזל טוב ! ברבות השנים יצא לי לסדר את שיערן המרוסטת של כמה וכמה בנות ליום הגדול ! יש מבחר גדול של דברים מהממים שניתן לעשות ! כמה דוגמאות לדברים שעשיתי בעבר הם: הארכה ועיבוי בעזרת " תוספות שיער ראסטות " שאני סורגת , שזירת פנינים בראסטות, שזירת קריסטלי סברובסקי על ראסטה, קליעת צמות מהראסטות , קישוט בנוצות ופרחים וזה רק חלק, ישנם רעיונות מגניבים כיד הדמיון.

יצרו איתי קשר גם בנות שאין להן ראסטות בשיער ורוצות ביום חתונתן את המראה של ראסטות טבעיות , אבל שתהיה להן אפשרות להוריד את זה לאחר מכן. גם זה אפשרי זה פשוט דורש טכניקה אחרת של עשיית ראסטות .

קצת על התהליך:

מתחילים בפגישת היכרות ותיאום ציפיות במהלך הפגישה נעשה תסרוקת ניסיון ,ואפילו שתיים או שלוש אם צריך, כדי להגיע לתוצאה המושלמת ! אני ממליצה לעשות סידור ראסטות כ- 4 שבועות לפני האירוע .  ביום האירוע אגיע לפי לוח הזמנים של הכלה (חשוב לקחת בחשבון שסידור שיער תמיד לפני איפור).

אם ישנן בנות נוספות שחפצות בתוספת צמות וקישוטים לתסרוקות שלהן אני עושה להן לאחר שסיימנו עם תסרוקת הכלה (מהנסיון שלי תמיד מתעורר הרצון ואני נענית בשמחה). כמובן שאם מישהי ממעגל המשפחה והחברים רוצה תסרוקת מלאה אפשר לתאם איתי מראש ליום האירוע. 

בכל מקרה אני שם כדי לעזור להפוך את היום הזה להכי הכי קסום שיש  ולגמרי נטול דאגות בכל מה שנוגע לשיער שלך.

צרו קשר להצעת מחיר.

המשך קריאה

תסרוקות לאירועים עם ראסטות

יש לך ראסטות ואת רוצה לסדר אותן לקראת אירוע ? תסרוקת חגיגית ומיוחדת ? אין בעיה יש מבחר רחב של דברים מהממים שאפשר לעשות. (כל מה שאפשר לעשות לכלה אפשר גם לעשות לערב) אז צרו קשר.

כתיבת תגובה