סדנה לקליעת צמות / סדנת צמות אמהות ובנות

תחשבו על זה, איזה כיף אם בבוקר כשאתן נעמדות אל מול שיערה של הילדה היו לכן שלל רעיונות לתסרוקות קלות ומהממות לבחור מהן , איזה כיף היה אילו יכולתן לשדרג במגע קל את תסרוקת הערב או את התסרוקת של הילדה לפני אירוע , אולי יש לכן קושי בהתמודדות עם שיער לא ממושמע , אולי אתן סתם מחפשות משהו מקורי ומדליק לעשות עם החברות , פעילות מקורית ליום הולדת , ערב סדנת צמות אם ובת / אב ובת מהנה…?

אם משהו מכל זה מדבר אליכן אתן במקום הנכון ! הרשו לי להזמין אתכן לערב מגבש מקורי ומהנה בו נלמד את רזי אמנות קליעת צמות והשיער ! מסיבת צמות בלתי נשכחת !

שיער חלק, שיער מתולתל, שיער ארוך, גלי, מקורזל, נפוח, דליל או מדורג לכל שיער והגישה המתאימה לו. בתור אמא לשתי ילדות מתולתלות,מהממות חמסה, אני מכירה את הדברים מקרוב. בסדנה תרכשו ידע שלעולם לא פג תוקף !  אני מתאימה את הסדנה לרמת הידע שאיתו אתן מגיעות. בין אם אתן יודעות לקלוע רק צמה בסיסית , ואפילו אם את זה לא 🙂 ובין אם אתן כבר קולעות מדופלמות . 

משך הסדנה כשעתיים לערך, תחילה אני עוברת איתכן על העקרונות הבסיסיים של התעסקות עם שיער. המשתתפות מקבלות ערכה במתנה הכוללת כלי עזר לעיצוב השיער ותשמש אתכן בהמשך הדרך. משם נמשיך לתוכנית האמנותית במסגרתה ניתן ללמוד סוגי צמות ומגוון תסרוקות צמות . דוגמאות לדברים שאני מלמדת בסדנה:מגוון צמות מיוחדות , צמות הולנדיות , צמת קשת , צמת אלזה, שתי צמות סיניות , צמות עם חרוזים, צמות עם תוספות שיער (למתקדמים) ועוד. בנוסף אני מלמדת איך משלבים צמות בכל מיני תסרוקות אסופות עם צמות וגם תסרוקות פזורות . 

התוכן נקבע יחד איתכן בהתאם לרצונכן. 

המספר המקסימלי של משתתפות עבור סדנת קליעת צמות הינה 10, כלומר 5 זוגות. 

המחיר לסדנה מתחיל ב 200 לראש ומשתנה בהתאם לתוכן מיקום ומספר המשתתפות, דברו איתי להצעת מחיר מפורטת. 

אני מגיעה לכל חלקי הארץ ! ניתן להזמין סדנת צמות במרכז, בצפון , בדרום הכל הולך ! (מי שמחפש סדנת צמות לילדות לימי הולדת, הכל מפורט בדף צמות לימי הולדת הפעילות שונה במקצת וגם המחירים)

כתיבת תגובה